Tüm Blog Gönderileri

11.11 Karavan Satışı

11.11 Karavan Satışı

1 Değil 5 Karavan

 

MEGA İNDİRİMLE 11 KASIM 2020'DE SATIŞTA!


2020 11.11 kampanyası - Kamperest


2 Adet NK RİTİM 506 KARAVAN

ritim 506 karavan

Kamperest 11.11 karavan satışı nk beşyüz 6 karavan avantajları

 

 

 

NK RİTİM 506 KARAVAN AVANTAJLARI

 • ■ 750 Kg Altı Ruhsattan Muaf
 • ■ Alko Şase
 • ■ Alko Fren Sistemi
 • ■ Alko Torsiyonlu Dingil Sistemi
 • ■ Alko Lastik ve Jant
 • ■ 4 Kişilik Yatak Kapasitesi 
 • ■ Cam Tavan
 • ■ Alüminyum Kompozit Dış Kabuk

3 Adet NK GÜNEŞ KARAVAN

nk güneş karavan

Kamperest 11.11 karavan satışı nk güneş karavan avantajları

 

NK GÜNEŞ KARAVAN AVANTAJLARI

 • ■ Fiber Dış Kabuk
 • ■ 750 Kg Altı Ruhsattan Muaf
 • ■ Alko Şaşe
 • ■ Alko Fren Sistemi
 • ■ Alko Torsiyonlu Dingil
 • ■ Alko Lastik ve Jant
 • ■ Cam Tavan
 • ■ CTB Polyester (Fiber) Dış Kabuk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.11 karavan satışı kampanyasından karavan nasıl alırım

 

 

Kaç adet karavan satışa sunulacak?

11.11 Karavan Satışı Kampanyamız'da 2 (iki) adet NK Ritim 506 Çekme Karavan ve 3 (üç) adet NK Güneş Çekme Karavan olmak üzere toplam 5 adet çekme karavan satışa sunulacaktır.

Karavanları ne zaman satın alabilirim?

Seçili NK Karavan modelleri sadece 11 Kasım 2020 Çarşamba günü Kamperest.com web sitesinde Türkiye saatiyle saat 11:11’den sonra satışa açılacaktır.

 

Karavanları mağazadan satın alabilir miyim?

Kampanya kapsamında satışı yapılacak olan karavan modelleri, kampanya fiyatı ve adedi kadar sadece Kamperest.com üzerinden satın alınabilir.

 

Ödemeyi nasıl yapacağım?

Ödeme sadece AKBANK hesabımıza havale/EFT yöntemiyle yapılabilir, kapıda ödeme ya da kredi kartı yoluyla açılan siparişler kabul edilmeyerek iptal edilecektir. Ödemenizi havale/EFT yöntemiyle yapacak olmanızdan dolayı havele/EFT limitinizi yükseltmeniz için banka şubenize başvurmanız gerekmektedir.

 

Ödemeyi siparişi açmadan önce yapabilir miyim?

11 Kasım 2020 günü saat 11:11’den önce yapılan ödemeler kabul edilmeyecek ve aynı gün iade edilecektir.

 

Karavanı satın aldıktan sonra nereden teslim alacağım?

Karavanlar, satış işlemi tamamlandıktan sonra, verilecek randevu ile Manisa'da bulunan NK Karavan firmasından teslim alınacaktır.

Kilometre (km) başına 2 ₺ + KDV nakliye ücreti NK Karavan'a nakit olarak ödenerek, alıcıyla NK Karavan arasında ayrıca imzalanacak nakliye sözleşmesi ile Manisa dışına sevkiyat yapılabilir. Bu durumda sevkiyat esnasında meydana gelebilecek zararlardan Kamperest ve NK Karavan sorumlu tutulamaz.

 

Karavanı ne zaman teslim alabilirim?

Karavanlar, aksesuar-donanım tercihleri ve satış sözleşmesi için NK Karavan ile yapılacak görüşme ardından, en geç 12 hafta (En geç 29 Ocak 2021) sonra teslim edilecektir.

 

Karavanların özelliklerinde değişiklik talep edebilir miyim?

Karavanların rengi ve duyurusu yapılan standart donanımlarla ilgili herhangi bir değişiklik talep edilemez. Ancak ilave donanım ve değişiklikler üretici firma ile anlaşıldığı takdirde ücreti karşılığında talep edilebilir.

 

Karavan fiyatına neler dahil?

Karavan Satış Fatura Bedeli (Karavan net bedeli + KDV). Ürün sayfasında belirtilen aksesuar ve donanımlar.

NOT: Ruhsatlandırma ve trafik ile ilgili vergi harç ve diğer yükümlülükler ile aracın sigorta işlemlerinden doğan masraflar ve teslim tutanağının imzalanıp kampanya kapsamındaki karavanın teslimatının gerçekleşmesinden sonra karavanın kullanımından doğacak borçlar ve kullanıcının kendine ya da 3. şahıslara vereceği zarar ve ziyanlar ile hukuki, cezai ve mali bütün sorumluluklar ALICI'ya ait olacaktır.

 

Karavan fiyatı üzerine ek ödeme yapacak mıyım?

Hayır, karavanı ürün sayfasında belirtilen aksesuar ve donanımlar ile teslim almak için herhangi bir ek ödeme yapmayacaksınız.

 

Karavanı almak için siteye üye olmak zorunda mıyım?

Hayır, karavanı üye olmadan da satın alabilirsiniz.

 

Karavan satış işlemi nasıl gerçekleşecek?

Karavan satışında, sepette “Alışverişi Tamamla” butonuna basıp adres bilgilerini girerek ödeme aşamasına geçen kullanıcılar sadece Havale/EFT yöntemiyle ödeme yaparak rezervasyon sistemine dahil olurlar.

Ödeme tamamlanıp, satış tarafımızca onaylanana kadar, karavanların stok adedi azalmaz. Bu sebeple stok adedinden fazla kullanıcı ödeme yapmış olsa dahi karavanlar “Tükendi” durumuna geçmez.

Alışverişi tamamlayan kullanıcıları, sistem rezervasyon mantığıyla sıraya alır. Bu esnada başka kullanıcılar da olacağı için “Çantama Ekle” butonu aktif görünmeye devam eder. Belirlenen adet dahilinde web sitemizdeki sipariş sırasına göre ödemesi ilk onaylanan misafirimiz karavanı almaya hak kazanır. 15 dakika içerisinde ödemesi onaylanmayan siparişler iptal edilir.

Siz ödeme işleminizi tamamlarken sırada sizden önde ve ödemesini sizden önce tamamlayan kullanıcılar olabilir. Bu esnada sizin ödemenizden hemen önce karavan satışı onaylanırsa, satın alma gerçekleştirilemez ve ödemeniz 15 dakika içerisinde derhal iade edilir.

Söz konusu 15 dakikalık rezervasyon sistemi; ödeme sırasına giren kullanıcıların ödeme onay süreçlerinin başarısız olması durumunda, kampanyadan sıradaki kullanıcıların faydalanabilmesini sağlamaktadır.

Banka hesabı olmayan kullanıcılar da “Satın Al” butonuna basarak rezervasyon sisteminde sıraya girebilir. Fakat ödeme işlemi sadece banka hesabı ile yapılabileceği için, satın alma hakkı sırada yer alan bir sonraki kullanıcıya geçer.