Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Big Boyz Festivali

 

03 Kasım - 05 Kasım
KüçükÇüftlik Park, İstanbul.

TÜRKİYE’NİN İLK HOBİ VE AKTİVİTE FESTİVALİ BIG BOYZ FESTIVAL KASIM’DA!

Türkiye’nin ilk ve tek hobi-aktivite festivali “Big Boyz Festival” 3-4-5 Kasım tarihleri arasında, Kamperest’in de katılımıyla KüçükÇiftlik Park’ta meraklılarıyla buluşuyor. Büyüklere oyuncak kavramıyla gündelik hayat içerisinde zevk ve hobilere zaman bulamayan şehir insanının, değişik aktiviteleri ve eğlenceleri aynı yerde bulacağı, hem alışveriş yapıp hem eğlenceli vakit geçireceği, ilham aldığı fenomenleri dinleyerek taze bilgiler öğreneceği, atölyelere katılıp ufkunu geliştirebileceği bu festival, 3 gün boyunca farklı etkinliklerle katılımcılarına bir nevi nefes alma imkanı sunacak.

YEDİDEN YETMİŞE HER ZEVKE HİTAP EDECEK

Bir taraftan hayallerinizdeki arabaya, tekneye veya motosiklete göz atıp, drone, maket uçak benzeri oyuncakları denerken, diğer yandan festival bünyesinde bulunan aralarında Kamperest’in de bulunduğu Türkiye’nin teknolojiden giyime en ünlü elli markasından %50’ye varan indirimlerle alışveriş yapabileceksiniz. Ayrıca kendi alanlarında uzmanlaşan her biri birbirinden ünlü konuklar, söyleşilerle tecrübelerini sizlere aktaracak. Atıcılık, okçuluk, kampçılık, DJ, barista gibi atölyelerde verilen eğitimlerle, Havalı Tüfekle Atış Yarışması, PlayStation deneyimlemeleri gibi aktiviteler kadınlar ve genç yetişkinler de dahil yediden yetmişe tüm zevkleri bir arada sunacak.

3 GÜNDE 15 BİN KATILIM BEKLENİYOR!

 

Üç gün boyunca 15 bin kişinin katılması beklenen Big Boyz Festival’de CEZA, PENTAGRAM ve MİRKELAM konserleri eşliğinde Havalı Tüfekle Atış Eğitimi, TeamKamperest üyeleriyle söyleşi, DeltaSays ve Airsoft Takımının Rehine Kurtarma Senaryosu, akıl almaz Enduro Showlar ve Redbull-KTM sporcusu Birkan Polat’ın stunt rider showu katılımcıların heyecana doymasını sağlayacak.

ŞAMPİYONLARDAN UZUN YOL HİKAYELERİ DİNLEYİN!

Dakar Rallisi ve benzeri milletler arası cross country müsabakalarında ülkemizi temsil eden Türk takımı, ‘Kankalarla Seyahat’ adlı söyleşilerinde uzun yol tecrübelerini aktaracak. Tam bir kahve düşkünü, hayatını buna adamış ve Türkiye’ye kahvede yeni bir soluk getiren, kavurma ustası ve barista eğitmeni Sam Çeviköz, kahve çekirdeğinin ruhunu Big Boyz Festival’de yaşatacak. Türkiye’nin en çok yol kat etmiş Harleyci Yol Kaptanı, Harley Davidson felsefesiyle alakalı çok farklı bir söyleşi yapacak. Sportif Havacılığa gönül kaptırmış Atilla Hacısüleymanoğlu hobi havacılığını herkesin yapabileceğini gösterip meraklıları cesaretlendirecek. Birçok ünlü isme eğitim veren Murat Yazıcı da Enduro Gösterisi ve söyleşiyle ziyaretçilerle deneyimlerini paylaşacak.

CEZA, 3 KASIM’DA BIG BOYZ FESTİVAL’DE!

Tam da festivalin ruhuna uygun bir performans sergileyecek olan Ceza, Eurobasket 2017’ye katılan 12 Dev adam için “12 Dev” adında yeni şarkısı ve canlı (live) orkestrası ile birlikte, geçmişten günümüze en sevilen şarkılarıyla, KüçükÇiftlik Park’ta olacak.

PENTAGRAM, ELEKTRİKLİ PERFORMANSIYLA 4 KASIM’DA BIG BOYZ FESTİVAL’DE!

Murat İlkan ve Ogün Sanlısoy'un da yer alacağı kadrosuyla 1987 beri çıkarttıkları albümler ve yaptıkları konserlerindeki yüksek voltaj elektrikle yorumladıkları müzikle tanınan Pentagram, akustik müziğe mola verip, elektrikli konserle 4 Kasım Cumartesi günü KüçükÇiflik Park, İstanbul'da sahneye çıkacak.

MİRKELAM İLE "UNUTULMAZ" ŞARKILAR!

 

Festivalin 5 Kasım Pazar günündeki konuğuysa pop müziğin en çok beğenilen isimlerinden Mirkelam! Unutulmayan hitleriyle ve enerjik sahne performansıyla KüçükÇiflik Park’ta keyifli anlar yaşatması beklenen Mirkelam, misafirleri hem geçmişten, hem de günümüzden hit parçalarıyla ziyaretçileri mest edecek.