Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Campout Çift Katmanlı Termos 2 LT - Siyah

Marka:

Campout

Stok Kodu: 160830
710,00₺
603,50₺
Kullanılabilirlik: Stoklar tükendi
+ -

Campout Çift Katmanlı Termos Özellikleri

Ebat: 140 x 300 mm
Hacim: 2000 ml
Ağırlık: 1000 g
Paslanmaz Çelik
48 Saat Sıcak, 72 Saat Soğuk
İzolasyonlu Vakumlu %100 Sızdırmaz Kapak
İzolasyonlu Kapak, Bardak Olarak Kullanılabilir
BİSFENOL A (BPA) İÇERMEZ.
Campout Çift Katmanlı Termosunu dış mekanlarda, doğada, kampta, balıkta rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çift katmanlı yapıdan, izolasyonlu yapıdan ve 18/8 paslanmaz çelikten üretilmiştir. BİSFENOL A (BPA) İÇERMEZ. Koku yapmaz ve uzun ömürlü kullanım imkanı sağlar. İzolasyonlu vakumlu kapak, sızdırmaz conta, gıda sınıfı silikon, gıda sınıfı paslanmaz çelik, çizilmeye karşı dayanıklı yapıya sahiptir. İzolasyonlu kapak, bardak olarak kullanılabilir.

İlk kullanımdan önce ürünü tamamen elde yıkayın, bulaşık makinesinde yıkanmamaktadır. Ürünün içi ve dışı paslanmaz çelikten üretilmiştir. Sıcak ya da soğuk olarak saatlerce içindeki sıvıyı muhafaza eden yapıya ve pratik kullanıma sahiptir.

Darbelere karşı kırılmaz yapısı ve %100 sızdırmaz özelliği ile uzun süre kullanım sağlar. İçecekleri 48 saat sıcak, 72 saat soğuk tutmaktadır. Yaz günlerinde soğuk, kış günlerinde sıcak içeceklerinizi ısı değişimlerinden bu termos ile saatlerce koruyun. Bu değerler kapak açılmadığı sürece geçerlidir, kapak açıldığında bu değerler düşer.

Campout Çift Katmanlı Termosun bileşenlerinin tümü beslenme standartlarına uyumludur. 

Ürün özellikleri
ÖzellikÇift Katmanlı
MalzemePaslanmaz Çelik
CinsiyetUnisex
*
*
*