Hakkımızda

Kamperest: Türkiye'nin En Güzel Doğa Sporları Mağazası.

HNN Doğa Sporları, firma ortaklarının doğa sporları ve avcılık konularındaki uzun yıllara dayanan tecrübesiyle 2008 yılında şahıs şirketi olarak kurulmuştur. Dünyaca ünlü markaların, avcılık, balıkçılık, kampçılık, kayak, bisiklet, trekking, dalış, dağcılık gibi birçok farklı doğa sporlarının ekipmanlarını Ümraniye'deki mağazasında müşterileriyle buluşturan HNN Doğa Sporları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi olarak 2015 yılından itibaren KAMPEREST markasıyla hizmetine devam etmektedir.

Hart, Hillman, Truglo, Radians, Allen, Klimanjaro, Guntack, North Camper, Vercelli gibi birçok markanın Türkiye dağıtımını yapmanın yanı sıra The North Face, Jack Wolfskin, Helly Hansen, Columbia, Salomon, Merrel gibi onlarca outdoor markasının ürünlerini de mağazalarında ve kamperest.com web adresinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Hedefi, sektörel bilinirliğini Türkiye geneline yaymak ve doğa severlerin alış verişlerinde birinci tercihi haline gelmektir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan HNN A.Ş. hem hizmet hem de ürün kalitesinde en iyi olmanın mücadelesini vermektedir.

 

HNN A.Ş. Firma Bilgileri

 

Ünvan

HNN DOĞA SPORLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

 

Kuruluş Tarihi

10-07-2015

Firma Durumu

Aktif

 

Mersis No

0463055290200017

 

Vergi Dairesi / No

ALEMDAĞ VERGİ DAİRESİ / 4630552902

 

Ticaret Sicil No / Dosya No

983161-0

 

Firma Türü

PAY SAHİBİ SAYISI BİRDEN FAZLA ANONİM ŞİRKET

 

Ticaret Sicili Müdürlüğü

İSTANBUL TİCARET SİCİLİ MÜDÜRLÜĞÜ

 

Şehir

İSTANBUL

Firma Adresi

 

 

KAMPEREST
Fatih Sultan Mehmet Mah. Balkan Cad. No:31 Ümraniye