Hakkımızda

Kamperest: Türkiye'nin En Güzel Doğa Sporları Mağazası.

HNN Doğa Sporları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2008 yılında firma ortaklarının doğa sporları ve avcılık konularındaki uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kurulmuştur. Dünyaca ünlü markaların, avcılık, balıkçılık, kampçılık, kayak, bisiklet, trekking, dalış, dağcılık gibi birçok farklı doğa sporlarının ekipmanlarını Ümraniye Tepeüstü’ndeki mağazasında müşterileriyle buluşturan HNN A.Ş. 2015 yılından itibaren KAMPEREST markasıyla hizmetine devam etmektedir.

Hart, Hillman, Truglo, Radians, Allen, Klimanjaro, Guntack, North Camper, Vercelli gibi birçok markanın Türkiye dağıtımını yapmanın yanı sıra The North Face, Jack Wolfskin, Helly Hansen, Columbia, Salomon, Merrel gibi onlarca outdoor markasının ürünlerini de mağazalarında ve kamperest.com web adresinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.

Hedefi, sektörel bilinirliğini Türkiye geneline yaymak ve doğa severlerin alış verişlerinde birinci tercihi haline gelmektir. Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan HNN A.Ş. hem hizmet hem de ürün kalitesinde en iyi olmanın mücadelesini vermektedir.