Tüm Blog Gönderileri

Hangi Kamp Sandalyesi Daha İyi?

Hangi Kamp Sandalyesi Daha İyi?

Hangi kamp sandalyesi daha iyi? Bu, hem kolay hem de zor bir soru. Çünkü “kime göre, neye göre ‘iyi’yi söyleyeceğizi bilmiyoruz. 

Tercihler, kullanım yerleri, türleri/amaçları, nasıl taşınacağı, kullanım sıklığı, kişinin keyfine olan düşkünlüğü, bel ve omurilik bölgesinde sıkıntılar olup olmadığı vs gibi kriterler, kamp sandalyesi seçerken tercihleri belirler. Belirlemeli de...  

Bu yüzden gelin, soruyu şöyle çevirelim, kamp sandalyesi seçerken nelere bakmalıyız:

Kamp Sandalyesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Öncelikle kamp sandalyesi alırken sağlamlık ve pratikliğine, kaç kg taşıdığına, kumaş ve ayak kalitesine ve rahatlığına mutlaka bakmalısınız. 

Biz kamp sandalyesi seçeceklere: birkaç oturmada eğilip bükülmeyen, yüksek kalite alüminyum/metal çubuklardan yapılmış ayakları olan, kumaş kalitesi iyi, kolay katlanabilen, rahat ve pratik olanları tavsiye ediyoruz. 

Çünkü bu özelliklere bakarak seçtiğiniz, kullanırken/taşırken de özen gösterdiğiniz kamp sandalyesi sizi uzun yıllar taşıyabilir.  Maksimum taşıma kapasitesi olayını da atlamayın.

Evet, şimdi kendiniz için uygun kamp sandalyesini seçebilmeniz için marka, model özelliklerine detaylıca bakalım…

Campout Kamp Ve Plaj Sandalyesi:

campout plaj ve kamp sandalyesi

Hem hafif hem de dayanıklı bir modeldir. Kumaşı hızlı kurur ve üzerinde su tutmaz. 100 kg taşıma kapasitesi vardır ve yüksek sırt kısmı ile hem konforlu hem de rahattır. Ayak aparatlarında pas sorunu yaşatmaz. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/campout-kamp-ve-plaj-sandalyesi/

Campout Mogan Katlanır Sandalye:

campout mogan sandalye

Katlanır yapısı sayesinde az yer kaplar. Dayanıklı çift kumaştan yapılmıştır, kolçaklı ve bardaklık bölmelidir. 100 kg taşıma kapasitesi bulunur. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/campout-mogan-katlanir-sandalye/

Campout Salda Katlanır Sandalye:

campout salda sandalye

Uzun ömürlüdür, sağlamdır, dayanıklı bir alüminyum gövdesi vardır; 150 kg taşıma kapasitesi vardır. Bazı kamp sandalyelerine göre bir miktar ağırdır. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/campout-salda-katlanir-sandalye/

funky chairs v2 lüks kamp sandalyes:

 

Güneşe ve yağmura karşı oldukça dayanıklıdır, kumaşı dayanıklıdır. 125 kg taşıma kapasitesi vardır, sünger dolgulu yapısı ile ekstra konforludur. Omuzda rahat taşınır. Bardaklık, gazetelik, telefonluk gibi eşyalar için bölmeleri bulunur. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/funky-chairs-v2-kirmizi-luks-kamp-sandalyesi/

Campout Katlanır Lüx Sandalye 2021:

campout latlanır lüx sandalye

Oldukça konforludur. Sırt dayaması uzun, boyun kısmı yastıklı bir modeldir. Her iki kol kısmında bardaklık bölümü vardır. 3 kademeli oturma pozisyonu bulunur. Sağlam, uzun ömürlü ve bazı kamp sandalyelerine göre bir miktar daha ağırdır. 120 kg taşıma kapasitesi vardır. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/campout-katlanir-lux-sandalye/

Funky Chairs Relax Alüminyum Kamp Sandalyesi:

funky chairs relax kamp sandalyesi

Dayanıklılık seviyesi maksimum seviyeye çıkarılmıştır. 160 kg taşıma kapasitesi vardır. Bazı kamp sandalyelerine göre bir miktar daha ağırdır. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/funky-chairs-relax-aluminyum-kamp-sandalyesi/

Campout Pratik Kamp Sandalyesi:

campout pratik kamp sandalyesi

Hafif ve sağlamdır. Az yer kaplar, oldukça pratiktir.150 kg taşıma kapasitesi; sağlam metal ayakları vardır. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/campout-pratik-kamp-sandalyesi/

Funky Chairs Ultralight Katlanır Kamp Sandalyesi:

funky chairs ultralight kamp sandalyesi

Klasik kamp sandalyelerinden farklı bir tasarıma; ince bir işçiliğe sahiptir. Dayanıklı metal gövdesi ve kaliteli kumaşı vardır. 120 kg taşıma kapasiteli, çok pratik ve hafiftir. Karavanlar için de uygundur. 

Daha çok bilgi: https://www.kamperest.com/funky-chairs-ultralight-katlanir-kamp-sandalyesi-kirmizi/