Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Blog Gönderileri

En İlginç Kamp Malzemeleri

En İlginç Kamp Malzemeleri

Doğada olmaktan veya kamp yapmaktan aldığınız keyfi 10’la hatta 100’le çarpacak en ilginç kamp ekipmanlarına bakmaya ne dersiniz?

İster kampa gidin, ister ormanda, bahçede keyif yapmak isteyin hiç fark etmez; bu ekipmanlar her daim hayatınızı kolaylaştırmakla kalmayıp keyfinize keyif katacak.  

İşte büyük küçük demeden seçtiğimiz en ilginç, iş bitirici kamp ekipmanları.

Upland Fayrap Ateş Başlatıcı

upland fayrap ateş başlatıcı

Tam bir hayat kurtarıcıdır. Odun, kömür, kamp ateşi, mangal kömürü, soba veya şöminede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir kibrit ya da çakmakla anında tutuşur, is veya koku yapmaz. Ateşi hızlandırmak için odun veya kömürle besleme yapmanız yeterli olur. 1 paketinde 4 adet vardır. Ve en güzeli, ıslansa bile yanar.

Nurgaz Kamp Sobası

nurgaz kamp sobası dutch model

Nurgaz Kamp Sobası hem açık havada hem de çadırda kullanabileceğiniz en ilginç kamp ekipmanlarından biridir. Üstüne tencere, tava koyup yemek pişirebilir, çay demleyebilirsiniz. Kolay açılıp kapanır; kurması, toplaması dertli değildir. Güvenlidir; kıvılcım önleyici aparatı vardır, Ve en güzeli, tüm bu özelliklerine rağmen hafiftir; sadece 8,5 kg ağırlığındadır.

Katlanabilir Plastik Su Bidonu

nurgaz katlanabilir su bidonu

Doğada yapacağınız her aktivite için idealdir. Çevre dostu PVC malzemeden üretilmiştir. 20 litre hacmi, 2 adet de taşıma kulbu vardır. Ve en güzeli, kapaklı bir musluğu vardır.

Orcamp G-170 İnox Kamp Çantalı Ateş Kutusu

orcamp ateş kutusu

Kampta, her türlü doğa aktivitesinde çay demlemek veya yemek yapmak için ideal bir ekipmandır. Sadece 370 gram olmasına rağmen 10 kg ağırlığında bile tencereyi taşır. Ve en güzeli, paslanmaz inox malzemeden üretilmiştir.

Campout Kişisel Bakım Çantası

campout kişisel bakım çantası

Her şeyi oraya buraya dağıtanlar, çadırda, çantada aradığını bulamayanlar için ideal bir ekipmandır. Kişisel bakım ve hijyenle ilgili tüm eşyaları derler, toplar. Sağlamdır ve hafiftir. Ve en güzeli, yırtılmaya ve suya dayanıklıdır.

Campout Kamp Duşu

kamp duşu

Kampta duş alma olayını kökünden çözer. Dış kaplamadaki siyah malzeme güneşten gelen ısıyı emerek içerideki suyu ısıtır. Ve en güzeli, birkaç sefer duş almak için idealdir, 20 litre kapasitesi vardır.

Nurgaz Mini Katlanır Kürek

katlanır mini kamp küreği

-Bir kürek olsaydı iyiydi; denilen her anda çat diye ortaya çıkarabileceğiniz harika bir ekipmandır. Çelik kaplama döküm malzemeden üretilmiştir. Taşıma çantası vardır, kapalı halde sadece 15 cm’dir. Ve en güzeli, hafiftir; sadece 60 gram ağırlığındadır.

Campout Sinek Savar Kamp Lambası

campout sinek kovucu lamba

Kampta, bahçede, balkonda kullanım için uygundur. Hem aydınlatma olayını çözersiniz hem de sinekler dert olmaktan çıkar. Şarj edilebilir bataryası vardı, aldığı enerjiyi 1000 volt gibi yüksek bir değere dönüştürerek sinekleri elektrik akımı ile öldürür. Ve en güzeli, cep telefonu adaptörü veya powerbank ile şarj edilebilir.

Campout WC Ve Duş Çadırı

duş ve wc çadırı

Duş almak için kıyı, köşe arayıp türlü şekillere girmenize gerek kalmaz. Sadece 2 kg ağırlığındadır, taşıma çantası vardır. Ve en güzeli, rüzgara karşı dayanıklıdır.

Nurgaz Orman Kuzinesi:

nurgaz orman kuzinesi

Bu ekipman ile ısınma işini hızlıca çözersiniz. Hem soba hem de fırın olarak kullanabilirsiniz. Taşıması ve toplaması kolaydır; katlanabilir ayaklar, baca ve diğer tüm aparatlar sobanın içine sığar. Ve en güzeli, kampta fırına börek atabilirsiniz.

Nurgaz Portatif WC

portatif wc

Hemen her kampta yaşanılan tuvalet sıkıntısını ortadan kaldırır. Hijyen açısından mükemmel bir çözümdür. Ve en güzeli, kendine ait bir taşıma çantası vardır.

Nurgaz Everest Benzinli Kamp Ocağı

benzinli kamp ocağı

Kendisi bir dağcı ocağıdır. Benzin ve gaz kartuşları ile çalışır. Çok yüksek irtifada bile tam performans alabilirsiniz. -30°C derecede bile benzinle çalışır. Ve en güzeli, sadece 180 gr’dır.

Nurgaz Büyük Metal Rüzgarlık

metal ocak rücgarlığı

Piknikte, kampta, açık havada kullanım için idealdir. Rüzgarın esmesiyle alevin sönmesini engeller. Metal malzemedir. Ve en güzeli, açık havada daha az yakıtla daha hızlı pişirme imkanı sunar.

FreeCamp Gaz Ocağı Seti

gaz kamp ocağı seti

6 parçadan oluşan portatif alüminyum bir tencere setidir. Benzin ,ispirto, yanıcı jel ve gazla kolayca çalışır. Yanıcı hazne ve vidalı gaz bağlantı aparatı vardır. Ve en güzeli, katlanabilir saplı büyük bir tencere ve yanmaz tutacaklı kapağı vardır.

Nurgaz Granit Döküm 5 Gözlü Tava

5 gözlü kamp tavası

5 farklı yemeği tek seferde pişirebilirsiniz. Döküm olduğu için ısı eşit dağılır; hem zamandan hem de hem de ısıdan tasarruf etme şansı sunar. Ve en güzeli, harika sunumlar gerçekleştirebilirsiniz.

Nurgaz Teleskobik Alüminyum Gövdeli Üç Ayak

alüminyum 3 ayak

Kamplarınızı keyifli hale dönüştüren basit yapılı bir ekipmandır. Çay demleme, su ısıtma, yemek pişirme gibi işlerde kullanıma uygundur. Sadece 110 gramdır, kolay sökülebilir ve az yer kaplar. Ve en güzeli, yükseklik ayarını kendinize göre yapabilirsiniz.

Nurgaz Yükseklik Ayarlı Izgara Büyük

yükseklik ayarlı ızgara

Aşırı pratik bir ekipmandır. Kendisine yeni nesil ızgara da diyebiliriz. Odun ateşinde her türlü ızgara yapma, barbekü, yemek pişirme ve çay keyfi için idealdir. Ve en güzeli, toprağa sadece 15 cm çakmanız yeterli olur.