Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Kampsever Ekstrem Kamp Paketi 1 Kişilik Paket
Kampsever Ekstrem Kamp Paketi 1 Kişilik 2965,00₺

Kampsever Ekstrem Kamp Paketi 1 Kişilik

Stok Kodu: A-HNN220012
2965,00₺
Orta üst seviye, tek kişilik, kış ve bahar ayları için idealdir. Tulumunu Crew 5C ile değiştirince yaz için de uygun olur.
+ -

Kampsever Ekstrem Tek Kişilik Kamp Seti İçeriği

  • 1 Adet Upland Brabus 2XL Çadır
  • 1 Adet Brabus -10C Uyku Tulumu
  • 1 Adet ThermoPro 1.0 Kamp Matı

 

Kampsever Ekstrem Tek Kişilik Kamp Seti İçin Uzmanımızın Yorumu:

 

Sıklıkla kamp yapmayı seviyorsanız ve ekstrem koşullarda konaklamayı tercih ediyorsanız Kampsever Ekstrem Kamp Paketi tam size göre. Gün ışığı geçirmez ve yalıtımlı Brabus 2XL ve Brabus -10 Uyku Tuluma sahip bu set ile günün en aydınlık saatlerinde bile konforlu uyku sizi beklyior. 

- Şafak, Kamperest Kategori Asistanı.

 

 

Kampsever Ekstrem Tek Kişilik Kamp Paketi Ürün Özellikleri

Upland Brabus 2XL Blackout Çadır:

Upland markasına ait Brabus 2XL Blackout isimli çadır modelleri 4 mevsim çadır kategorisinde yer alır. Dış tentesi 3.000 mm PU kaplama dış tentesi su geçirmez kaplama kumaştan ve zemin tentesi ise su geçirmez 140 gr/m2 polietilen kumaştan üretilmiştir 12 saat boyunca 200 L/m2/sa su altında kalarak yamur geçirmezliği onaylanmıştır. Bu özellikleri ile karda kışta 4 mevsim boyunca güvenle kullanılabilecek bir üründür. Brabus 2XL çadırın iskeleti 8 mm fiberglass çubuklardan oluşur ve kurulduğunda yan yüzeyleri 60 km/sa hızla esen 7 şiddetinde rüzgara dayanabilir.

Upland Brabus -10C Uyku Tulumu:

Kış ve bahar hava şartlarına uygun olan Brabus -10 uyku tulumunun ekstrem konfor limiti -10 °C'dir. Tam boy fermuarı ve dikdörtgen biçimi ile rahat bir kullanım alanı sunar. 1.8kg ağırlığı ve taşıma çantasıyla rahat bir şekilde taşıma yapabilirsiniz.

Upland ThermoPro 1.0 Kamp Matı:

Maksimum seviye termal izolasyon ile tasarlanmıştır. Yırtılma, yıpranma gibi sorunlara dayanıklı gözenekli alüminyum kaplamaya sahiptir. Zorlu hava koşullarında sıcak ve rahat bir uyku deneyimi sunar.
Ürünü Değerlendir Kapat
*
*
Kötü
Mükemmel

Ürün kalitesini değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Paketleme hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Kargo hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel
*
*
*