Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Kampsever Kamp Paketi 1 Kişilik

Üzgünüz, bu ürün şuan mevcut değil.

Stok Kodu: A-HNN220010
1563,00₺
Orta seviye, tek kişilik, yaz ve bahar ayları için idealdir. Tulumunu Upland Brabus -10C ile değiştirince kış için de uygun olur.
+ -

Kampsever Tek Kişilik Kamp Seti İçeriği

  • 1 Adet Upland Brabus 2XL Çadır
  • 1 Adet Upland Crew 5C Uyku Tulumu
  • 1 Adet Upland Comfort 1.0 Kamp Matı

 

Kampsever Tek Kişilik Kamp Seti İçin Uzmanımızın Yorumu:

 

Uygun hava şartlarında baharın ve yazın güzelliğinin keyfine doymak istiyorsanız Kampsever Kamp Paketi tam olarak size göre. Gün ışığı geçirmez ve yalıtımlı tentesi ile yazın en ışıltılı ve sıcak saatlerde bile keyif çıkartın. Doğanın güzelliğini Brabus 2XL ve Crew 5C ile yaşayın!

- Şafak, Kamperest Kategori Asistanı.

 

 

Kampsever Tek Kişilik Kamp Paketi Ürün Özellikleri

Upland Brabus 2XL Blackout Çadır:

Upland markasına ait Brabus 2XL Blackout isimli çadır modelleri 4 mevsim çadır kategorisinde yer alır. Dış tentesi 3.000 mm PU kaplama dış tentesi su geçirmez kaplama kumaştan ve zemin tentesi ise su geçirmez 140 gr/m2 polietilen kumaştan üretilmiştir 12 saat boyunca 200 L/m2/sa su altında kalarak yamur geçirmezliği onaylanmıştır. Bu özellikleri ile karda kışta 4 mevsim boyunca güvenle kullanılabilecek bir üründür. Brabus 2XL çadırın iskeleti 8 mm fiberglass çubuklardan oluşur ve kurulduğunda yan yüzeyleri 60 km/sa hızla esen 7 şiddetinde rüzgara dayanabilir.

Upland Crew 5C Uyku Tulumu:

Yaz ve bahar şartlarına uygun olarak tasarlanmış Upland Crew uyku tulumlarının konfor sınırı 5°C'dir. Tulum fermuarı, tam boy fermuar standarlarına sahip olmakla beraber bu özelliği sayesinde rahat kullanıma sahiptir, aynı zamanda fermuar tamamen açılarak battaniye olarakta kullanılabilir. 800gr ağırlığı sayesinde taşınırken size yük yapmaz.

Upland Comfort 1.0 Kamp Matı:

350gr. ağırlığı ve sarılı haliyle 9 L hacmiyle taşıma kolaylığı sağlar. Elekstik bandajı sayesinde dağılmadan taşıyabileceğiniz Comfort mat, maceralarınızda dostunuz olacak. 1 cm mat kalınlığına ve 180 x 55 cm yüzey genişliğine sahiptir. En ideal ısı yalıtım seviyesi 10 °C üzerindeki sıcak koşullarda sunar. Su geçirmez ve nem tutmaz özelliktedir. Yırtılmalara karşı dayanıklıdır.
Ürünü Değerlendir Kapat
*
*
Kötü
Mükemmel

Ürün kalitesini değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Paketleme hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel

Kargo hizmetimizi değerlendiriniz.

Kötü
Mükemmel
*
*
*