- görüntülenme

Favorilerime ekle

MantisX Atış Performans Ölçüm Sistemi

MantisX Silah Eğitim Cihazı, atış hareketlerinizi analiz edip mobil uygulamasındaki sonuçlara göre atış performansınızın gelişimine yardımcı olur.
Üretici: MantisX
Ürün kodu: 101800
Stok durumu: Stok Sorunuz
1550,00 TL
1500,00 TL

Havale Fiyatı

1425,00 TL
Beden Tablosu
Stok Sorunuz
5 katlı mağaza

Türkiye'nin en büyük outdoor, kamp ve av-balık mağazası.

Mutlu Tüketiciler

Kusursuz müşteri memnuniyeti

Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı web sitesi ile %100 Güvenli Alışveriş

Koşulsuz İade

30 gün içerisinde koşulsuz iade

Bedava Kargo

100 Lira ve üzerinde

9 Taksit Avantajı

Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans ve Paraf kartlarına Iyzico güvencesiyle 9 taksit imkanı.

Açıklama

MantisX Silah Eğitim Sistemi

MantisX, poligonda gerçek mühimmat, kurusıkı ya da gazlı airsoft silahlarla antrenman yaparken kullanılabileceği kadar evde yaptığınız kuru tetik egzersizlerinde de kullanılabilir. Alanındaki ilk atış eğitim sistemi olan MantisX, silahınızın aksesuar rayına bağladığınız cihazı ve mobil uygulaması eşliğinde anlık geri bildirim sunar ve bir atış eğitmeni gibi anlık olarak atış esnasındaki hatalarınızı size bildirir. Antrenman esnasında hedef hattındaki hareketlerinizi, kavramanızı, tetik çekme anınızı ve geri tepmeye verdiğiniz tepkiyi analiz ederek tavsiyelerde bulunur ve böylece atışınızın gelişmesine yardımcı olur.

MantisX Neye Yarar?

  1. Atış analizi
  2. Yetenek gelişimi
  3. Gelişim takibi

MantisX ile Her Atışınızı Analiz Edin

Her atışınızı algılayabilen MantisX, tetik çekerken ateşli silahın hareketini analiz eder ve her atış için hedef konumdan sapmaları gösteren bir grafik sunar.

Atıcılığınızı MantisX ile Geliştirin

MantisX atış öncesi ve sonrasında silahın her hareketini algılayarak iyileştirme alanlarını belirler. Kas hafızanızı, atışınızı ve kavramanızı geliştirecek veriler ile size antrenörlük yapar.

MantisX ile Sürdürülebilir Gelişim

Atışlarınızın tümünü takip eden MantisX, atış esnasındaki yatkınlıklarınızı tanımlamanıza, ilerlemenizi ölçmenize ve iyileştirme hedeflerinizi belirlemenize yardımcı olacak raporlar sunar.

MantisX Nasıl Çalışır?

1) Cihazı Silaha Takın

mantisx nasıl çalışır, cihazı silaha takın

2) Uygulama ile Bağlanın

mantisx nasıl çalışır, uygulamayı yükleyin

3) Verileri Analiz Edin

mantisx nasıl çalışır, verileri analiz edin

MantisX'i diğer silah aksesuarlarınız gibi silahınızın aksesuar raylarından birine takın. Android ve iOS için yayımlanmış olan mobil uygulamasını yükleyin. MantisX uygulamasını açın ve cihazı Bluetooth ile eşleştirin. Bir hedef belirleyip atışlarınıza başlayıp MantisX'in analizleri eşliğinde performansınızı değerlendirin. Geliştirmeniz gereken alanları belirleyip ilerleme aşamalarınızı zamanla takip edin.

MantisX'in Avantajları Nelerdir?

Evde MantisX Kullanım Videosu: Kuru Tetik Antrenmanı

Kavramayı, tetik kontrolünü, geri tepmeye verilen tepkiyi geliştirmek için tasarlanmış bu sistemin en önemli özelliği evinizde kuru tetik antrenmanı yapabilmenizdir. Akıllı, güvenilir ve ulaşılabilir fiyatlı olan bu sistemi kısa süre dahi olsa kullandıktan sonra atışlarınızın geliştiğini hemen fark edersiniz.

Poligonda MantisX Kullanım Videosu

Neyi nasıl vurduğunuzu ya da hedefi kaçırdığınızı bilmeden poligonda saatler harcamanızı engeller. Uygulaması üzerinden her atışınızı analiz edip, diğer sistemlerin hepsinden daha yararlı geri bildirimler verir. Hem Android hem iOS işletim sistemlerinde kullanılabilen yazılımı, sürekli güncellenir ve her güncelleme ile birlikte devamlı yeni silahlar eklenir.

MantisX'i Kimler Kullanabilir?

  1. Bireysel Atıcılar
  2. Eğitmenler
  3. Güvenlik Güçleri

Bireysel Kullanıcılar için MantisX'in Önemi

Bireysel atıcılar MantisX ile her zaman ve her yerde egzersiz yapma fırsatı edinir, evde bile! yaptığınız her atışı analiz edebilir, veri odaklı öneriler ile atış yeteneğinizi geliştirebilirsiniz.

Eğitmenler ve Poligonlar için MantisX

Bir atış eğitmeni olarak öğrencilerinizi çok daha verimli bir şekilde yönetebilirsiniz. Atış esnasında zor fark edilebilecek verileri kolayca edinebilirsiniz. Bu sayede öğrencilerinizi izlemekten çok antrenörlük yapmak için çok daha fazla vakit harcayabilirsiniz.

Güvenlik Güçlerinde MantisX Kullanımı

MantisX yeterlilik sınavlarına yönelik çalışmalarda fayda sağlamasının yanında askerlerin, polislerin ve özel güvenlik çalışanlarının kendileri içn gerekli olan sürdürülebilir ve mükemmel atış yeteneklerini kazanmasına yardımcı olur.

Yorumlar

Ürün yoruma kapalıdır.

Şartlar & Uyarılar

5 katlı mağaza

Türkiye'nin en büyük outdoor, kamp ve av-balık mağazası.

Mutlu Tüketiciler

Kusursuz müşteri memnuniyeti

Güvenli Alışveriş

SSL Sertifikalı web sitesi ile %100 Güvenli Alışveriş

Koşulsuz İade

30 gün içerisinde koşulsuz iade

Bedava Kargo

100 Lira ve üzerinde

9 Taksit Avantajı

Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans ve Paraf kartlarına Iyzico güvencesiyle 9 taksit imkanı.

incelenen ürünler