Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Nuprol Delta Recon Bravo AEG Airsoft Tüfek - TAN resmi
Nuprol Delta Recon Bravo AEG Airsoft Tüfek - TAN 6913,00₺

Nuprol Delta Recon Bravo AEG Airsoft Tüfek - TAN

Marka:

Nuprol

Stok Kodu: 114437
6913,00₺
Kullanılabilirlik: Stoklar tükendi
+ -

Nuprol Delta Recon Bravo AEG Airsoft Tüfek Özellikleri

Bu AEG Nuprol'un özel tasarladığı uzun zamandır beklenen popüler delta replika airsoft tüfekleri olağanüstü orijinal ve özenle seçilmiş yüksek kaliteli modellerden oluşan etkileyici bir serinin bir üyesidir.

Özel alaşımlı alüminyum, çelik ve yüksek kaliteli polimerden üretilen replikalarda hem iç, hem de dış aksam birbirine uyumlu parçalardan üretilmiştir. 

Bu yeni nesil mühendislik harikaları özellikle yıpranmazlık, hasara dayanıklılık ve zor koşullarda performans sergileme söz konusu olduğunda piyasadaki pahalı rakipleriyle boy ölçüşebilecek durumdadır. QPQ teknolojisiyle astarlanan gövdeleri çizilmeye ve kırılmaya karşı inanılmaz dayanıklıdır.

Alüminyum gövdeleri ve el kundağı CNC teknolojisi kullanılarak üretilmiş olan replikaların, 22 mm'lik  üst RIS rayı, ayarlanabilir, özel pil bölmeli teleskopik bir SF dipçiği bulunur. 

Çıkarılabilir nişangahları yerine istenilen red dot nişangahlar, dürbünler, yakınlaştırıcılar takılabilir. 

Standart alev gizleyicinin yerine bir susturu replikasının takılmasına izin veren 14 mm CCW Saat yönü tersi bir namlu ağzı mevcuttur. 

El kundağı, herhangi bir değişikliğin eklenmesine izin veren KeyMod sisteminde yapılmıştır . Ek olarak set, KeyMod sistemiyle uyumlu 3 ek kısa RIS rayı da mevcuttur.

Ürün özellikleri
CinsiyetUnisex
*
*
*