Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Pirate&Parrot  Ginger Original Bandana resmi
Pirate&Parrot Ginger Original Bandana 39,90₺

Pirate&Parrot Ginger Original Bandana

Stok Kodu: 164516
39,90₺
Kullanılabilirlik: Stoklar tükendi
+ -

Pirate&Parrot  Ginger Original Bandana Özellikleri

50cm boyunda ve 25cm eninde boru şeklindedir. Ağırlığı 50 gramdan azdır. Kumaşı enine esnektir, boyuna esnemez. Dikişsizdir, sökülmez. Mikro fiber kumaştan örülmüştür; bu nedenle aşınmaz, yıpranmaz, genişlemez, dayanıklıdır.
Desenleri, doğa dostu ve bireye zarar vermeyen patentli, sertifikalı su bazlı boyalar kullanılarak basılır. Baskı asla (yumuşaklığı dahil) kumaşın polyester mikro fiber özelliğini değiştirmezken renkler de asla kumaş üzerinden çıkmaz ve solmaz, temizliği kolaydır. 
14 Farklı kullanın şekli var ,alın bandı, fular, atkı, şapka, baklava, bandana, korsan bandana, başörtü, saç bandı, bere, bone, güneşten ve rüzgardan uzuvları korumak için ya da toz maskesi olarak görülür.

Ürün özellikleri
CinsiyetUnisex
*
*
*

Bu Ürünü Alan Müşteriler Bunları da Satın Aldı

Brown Oak Camouflage Boyunluk
Brown Oak Camouflage çok amaçlı bandana online satışa özeldir. Mağazalarımızdaki Upland Boyunluk çeşitleri için lütfen bilgi alınız.
34,90₺ 60,00₺
Call From Mountains Boyunluk
Call From Mountains çok amaçlı bandana online satışa özeldir. Mağazalarımızdaki Upland Boyunluk çeşitleri için lütfen bilgi alınız.
34,90₺ 60,00₺
White Oak Camouflage Boyunluk
White Oak Camouflage çok amaçlı bandana online satışa özeldir. Mağazalarımızdaki Upland Boyunluk çeşitleri için lütfen bilgi alınız.
34,90₺ 60,00₺