Salomon Speedcross 5 Gtx Erkek Ayakkabı L40795300 resmi
Salomon Speedcross 5 Gtx Erkek Ayakkabı L40795300 3949,99₺

Salomon Speedcross 5 Gtx Erkek Ayakkabı L40795300

Üzgünüz, bu ürün şuan mevcut değil.

Marka:

Salomon

Stok Kodu: 280264
3949,99₺
*
  *
  Kullanılabilirlik: Stoklar tükendi
  + -

  Salomon Speedcross 5 Gtx Erkek Ayakkabı L40795300 Özellikleri

  Yenilenen Salomon Speedcross 5 Gore-Tex koşu ayakkabısı GORE-TEX® membranı sayesinde ıslak koşullarda ayaklarınızı kuru ve rahat tutar. Dik yokuşlarda, düzensiz zeminlerde ve su birikintilerinde daha fazla tutuş ve daha iyi stabilite sunacak şekilde geliştirdi. Speedcross 5 Gore-Tex yumuşak ve engebeli yüzeylerde mükemmel bir koşu deneyimi sunar.

  Fazla bağcıklar ipleri için dil üzerinde mini cep
  Daha fazla konfor ile daha iyi kavrama ve stabiliteye sahiptir
  Ekstra rahatlık, yastıklama ve nefes alabilirlik için OrthoLite iç taban
  Gevşek zemin veya çamur gibi yumuşak yüzeylerde üstün çekiş için çok yönlü tutuş sağlar
  Orta tabandaki EnergyCell teknolojisi, ciddi ayak yorgunluğunu veya yaralanmayı önlemek için şoku emer

  OrthoLite ®
  OrthoLite ® iç taban yastığı, Ortholite ® köpük ve EVA malzemenin birleştirilmesi ile üretilmiş, ayak sağlığına, serinletme, kuru tutma, hijyen, darbe emme ve konfor gibi önemli katkılar sağlamıştır. Ortholite ® iç taban, ayak kokusu ve mantar oluşumuna engel olur ve zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak bu özelliklerini kaybetmez, Ortholite ® aynı zamanda çevre dostudur, geri dönüştürülebilir.

  Ortholite markasının, özel ürünü olan ve dünyaca kabul görmüş Ortholite köpüğü ve evasının kullanıldığı tabanlıklardır. Ayağın ayakkabı içerisinde rahat etmesini sağlar ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

  Quiclace
  Ayakkabının kolaylıkla giyilip çıkartılabilmesi için tasarlanmış bu teknoloji; ayakkabının ayağı tamamen sarmasını sağlar. Böylece ayakkabı kullanıcının ayağına göre üretilmiş gibi bir his verir.

  Gore-Tex
  Gore-tex su geçirmez ve nefes alabilen bir membran (zar) çeşididir. Kumaşın yapısında bulunan suya, rüzgara dayanıklı ve nefes alabilen aşırı derece ince bir zardır. Üzerinde, santimetre karede dokuz milyardan fazla gözenek bulunmaktadır. Bir GORE-TEX® katmanlı kumaş oluşturmak için GORE-TEX® zar yüksek performanslı astar ile kabuk tekstil arasına yerleştirilir. Gore-Tex kumaşlar suyu ve rüzgarı dışarıda tutarken içeride biriken su buharını dış ortama atarlar. GORE-TEX® teknolojisine sahip ürünler sizi hem dışarıdan hem de içeriden kuru tutar.

  Contagrip
  Ayakkabının zemine temas eden kısmında bulunan bu teknoloji; Bileşenleri ve benzersiz geometrik yapısı sayesinde dayanıklılığı ve mükemmel zemin tutuşunu bir arada sunar.

  Ürün özellikleri
  RenkSiyah
  CinsiyetErkek
  *
  *
  *