Close
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Thermoform Ultimate Çorap resmi
Thermoform Ultimate Çorap 219,00₺

Thermoform Ultimate Çorap

Marka:

Thermoform

Stok Kodu: 390015
219,00₺
*
  *
   Kullanılabilirlik: Stoklar tükendi
   + -

   hermoform®  çorapları anatomik bir yapıya sahiptir.
   ·        Fonksiyonel yapısı ve Thermolite® teknolojisi ile nemi hzıla dışarı atarak ayağınızı kuru tutar.
   ·        Antimic Teknolojisi Kullanılarak üretilmiştir. Antimic® teknolojisi uygulanan yüzeye temas eden bakteri virüs ve küflerin hücre zarını parçalayarak yok eder. Ürünlerde Elastik camsı koruyucu bir tabaka oluşturarak  tüm bakteri, virüs ve mikropların üremelerini durdurur. Uygulandığı çorap yüzeyini renksiz, kokusuz Nano Boyutta küçük kalkanlar ile kaplayarak, bakterilerin tutunmasını engeller ve uzun süreli etkisi sayesinde üremelerine de engel olur. Antimic® ürün grubu, en üst standartlarda Antimikrobiyel teknolojisi ile kotuma sağlarken insan sağlığına ve doğaya zarar vermeyen çözümler sunar.
   ·        Taban, topuk ve parmak uçları extra dolguludur. Bu sayede daha dayanıklı ve darbe emicidir.   
   THERMOLITE® teknolojisi, outdoor  tutkunlarının rahatlıkla güvenebileceği koruyucu izolasyon sağlar. Hızlı kuruyarak,  olağanüstü sıcaklık ve nefes alabilirlik kazandırmak üzere tasarlanan THERMOLITE®, kullanıcıyı sıcak tutacak ve performanslarını optimize etmeye yardımcı olacaktır.


   Thermolite® Elyafının sağladığı Faydalar
   • Kolay bakım
   • Mükemmel izolasyon (CLO) seviyeleri
   • Mükemmel kuruma hızı
   • Mükemmel hava geçirgenliği
   • Kalıcı hafiflik ve sıcaklık performansı
    

   Superwash®
   Super wash yünü, makinede yıkanabilecek şekilde işlenmiş özel bir yündür, keçeleşme yapmaz. Aşırı sıcaklığın (bir çamaşır makinesinde veya kurutucuda sıcak bir ayarda olduğu gibi) süper yıkama kaplamasına zarar verebileceğini ve keçeleşmeye neden olabileceğini unutmamak önemlidir. Bu nedenle süper yıkama yünlerimizle soğuk yıkama ve düz kurutma öneriyoruz. Ayrıca, süper yıkama yünlerinin normalden biraz daha fazla gergin olma eğiliminde olduğunu unutmayın. Bunun nedeni, ipliğin pullarının birbirine yapışamamalarıdır. İpliğinizin nasıl esneyileceğini görmek için süper yıkama yünü ile uygun bir ölçü örneği yapmak özellikle önemlidir.
   Dikkat çekici olan son nokta, tüm yıkanabilir iplikler süper yıkamada bulunmamaktadır. Süper yıkamanın patentli bir işlem olmasıdır. Süper yıkama yapılmayan yıkanabilir yünlerde çok farklı yıkama ve kurutma talimatları olabilir, bu nedenle iplik etiketinizin bakım talimatlarını daima takip etmeniz önemlidir.


   Kullanım Alanları
   Dağcılık, Kayak, Motor Sporları ve çok soğuk havalar için idealdir.
    
   İçerik : %36 Thermolite %26 Merino Yün %34 Poliyamid %  4 Elasthan

   Ürün özellikleri
   RenkHaki
   CinsiyetUnisex
   Ürünü Değerlendir Kapat
   *
   *
   Kötü
   Mükemmel

   Ürün kalitesini değerlendiriniz.

   Kötü
   Mükemmel

   Paketleme hizmetimizi değerlendiriniz.

   Kötü
   Mükemmel

   Kargo hizmetimizi değerlendiriniz.

   Kötü
   Mükemmel
   *
   *
   *